Pako

Pako dla iPhone

Pościg w atmosferze lat 70.

Pako: Car Chase Simulator pozwala powrócić do ulubionych momentów z GTA, czyli tych zabawnych chwil, gdzie w trybie widoku z góry uciekaliśmy przed policją, unikając wypadków.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra symulacja pościgu
  • W stylu lat 70.
  • Wciąga
  • Za darmo z reklamami, ale można je tanio usunąć

Wady

  • Ciężko jest śledzić policję
  • Niektóre poziomy mogą być frustrujące

Bardzo dobry
8

Pako: Car Chase Simulator pozwala powrócić do ulubionych momentów z GTA, czyli tych zabawnych chwil, gdzie w trybie widoku z góry uciekaliśmy przed policją, unikając wypadków.

Bierz nogi za pas

W Pako: Car Chase Simulator do dyspozycji mamy 5 odrębnych terenów. Pędzimy po ulicach, wpadamy w poślizgi na wąskich zakrętach, a wszystko, aby uniknąć policji.

Każdy ze światów ma inne samochody dopasowane do danego środowiska. Na przykład w grze rozgrywanej tylko na parkingu mamy do dyspozycji małe coupe, a na autostradzie jest to duży van, którego sterowność jest znacznie ograniczona.

W drogę na autostradę

Sterowanie w grze jest proste. Unikamy policjantów, koncentrując się na skręcaniu w lewo i prawo. Po obu stronach ekranu mamy przyciski do obracania pojazdu w odpowiednim kierunku. Nawet najmniejszy dotyk wprawia pojazd w ruch. Mechanikę Pako: Car Chase Simulator bardzo łatwo szybko opanować.

Jazda karawanem będzie najprostsza. Ten samochód jedzie wolniej i jest stosunkowo zwrotny. Łatwo więc będzie nim kierować pomiędzy nagrobkami. Swoją drogą ten poziom jest naprawdę zabawnym wyzwaniem. Generalnie w Pako: Car Chase Simulator wszystko zależy od naszych umiejętności.

W poszukiwaniu przygody

W Pako: Car Chase Simulator mamy do czynienia z grafiką 3D z widokiem z góry. Na początek gra wydaje się być bardzo uboga graficznie, ale szybko odkrywamy wspaniały styl rodem z lat 70. Wszystkie samochody w grze wzorowane są na pojazdach z klasycznych filmów pościgowych, a całość ocieka atmosferą wprost z plakatów do takich filmów. Muzyka dobrze nawiązuje do klimatu Pako: Car Chase Simulator.

Nic nie stanie nam na drodze

Pako: Car Chase Simulator łączy styl gier endless-running z policyjnym pościgiem rodem z GTA. Takie połączenie daje bardzo dobry efekt. Gra jest dynamiczna, a gracz musi się wykazać nerwami ze stali, żeby odnieść sukces. Pako: Car Chase Simulator niesamowicie wciąga, można się zatracić na parę godzin.

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Pako

Download

Pako 1.19

Opinie użytkowników o Pako

Sponsorowany×